VELIKOSTI TRIČEK

 

CHCEŠ BÝT IN??? CHCEŠ BÝT ORIGINÁLNÍ???

Proto jsme tu právě pro tebe!!!

Trickapropary.cz je internetový obchod, kde si můžete vybrat trička s potiskem, nebo někomu prostřednictvím nás nadělit originální dárek k vánocům, nebo jen tak nechat vyrobit dárek pro radost.

Trička s potiskem nikdy neztratí svou originalitu.

Každý má možnost si vybrat nejen z naší nabídky již hotového oblečení s potiskem, ale také navrhnout si originální oblečení s potiskem podle své vlastní fantazie. Obrázek na vyvolené tričko, mikinu, kalhotky, tašku atd. nám stačí poslat mailem (trickapropary@kreativstudio.cz) a my vám s ním oblečení vyrobíme.

Nabízíme potisk na trika, potisk na mikiny, tepláky, na sportovní dresy, tašky, bundy, deštníky … vlastně umíme vytvořit obrázek na čemkoliv a jakkoliv.

Budeme vás zásobovat novými a novými potisky na různé druhy oblečení.

Umíme vyrobit pracovní oblečení s potiskem na míru.

POUŽÍVÁME KVALITNÍ TRIČKA. JEDNOU VARIANTOU JSOU 100% BAVLNĚNÁ TRIČKA, KTERÁ MAJÍ MINIMÁLNĚ 190g. DRUHOU VARIANTOU JSOU TRIČKA S NIŽŠÍ GRAMÁŽÍ ALE S POVRCHOVOU SILIKONOVOU ÚPRAVU, KTERÁ DRŽÍ SKVĚLE TVAR A JSOU VELMI PŘÍJEMNÁ V LETNÍCH OBDOBÍCH. V DNEŠNÍ DOBĚ JE TO VELMI TĚŽKÉ, ALE SNAŽÍME SE VYHÝBAT ASIJSKÝM MINIGRAMÁŽNÍM PRODUKTŮM. Jemná bavlna a nejvyšší kvalita materiálů jistě vyhoví i těm nejextrémnějším nárokům na pohodlné nošení a životnost trika.

Technologie potisků neustále zkvalitňujeme a snažíme se jít s dobou při nákupu nových tiskařských a výrobních zařízení, která chceme stále modernizovat.

 

MOTIVY A OBLEČENÍ JE MOŽNÉ VZÁJEMNĚ KOMBINOVAT, DLE VAŠICH PŘEDSTAV. STAČÍ POSLAT ŽÁDOST DO E-MAILU, NEBO PŘIPSAT DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE.